Sea Star Travel

Ми в соціальних мережах:


Про нас

Немає нічого більш корисного для нервів, ніж побувати там, де ніколи не був.
(Анна Ахматова)

    Занадто багато стресу на роботі? Втомилися від міської суєти? А може, вам просто набридла зима? Тоді рушайте в сонячну Шрі-Ланку, де літо цілий рік. Наша туристична компанія організовує вам комфортний відпочинок в цій або будь-який іншій країні, де ви не були.
    Навіть при мінімальній вартості туру ви отримаєте захоплюючу подорож, яке подарує море приємних спогадів. Наша компанія надає своїм клієнтам цілий комплекс туристичних послуг: бронювання готелів по всьому світу, візова підтримка, замовлення авіаквитків, оформлення страховки і т.д. Замовивши повний комплекс мандрівника, вам не потрібно буде піклуватися про проїзд, харчування, проживання, страхування та багато інших речей - ми зробимо все за вас. Наші менеджери підберуть подорож на підставі ваших уподобань і побажань. Хочете відвідати міжнародну екскурсію? Будь ласка. Скучили за сонцем? Тоді ми організуємо подорож на сонячний пляж Єгипту.
    А може, ви хочете зробити весільну подорож незабутнім? Менеджери туристичного агентства Sea Star Travel візьмуть на себе вирішення цього питання. Крім того, наші клієнти під час туру отримують цілодобову підтримку і допомогу у вирішенні будь-яких непередбачених ситуацій.
    Ми зробимо все, щоб ваш відпочинок був комфортним, приємним і доступним. Все, що потрібно - зателефонувати за вказаним на сайті номером або відвідати наш офіс.

  • Турагентство "Сі Стар Тревел" Киев, вул.Верхній Вал 4 а , БЦ "Тріо" офіс 216
  • Телефон: +38(063) 964 53 60
  • Diadiushko.tour@gmail.com